tel. +48 790 206 813 e-mail: biuro@bagindesign.pl

Druk fotograficzny 

JAKOŚĆ MA ZNACZENIE!

Nasze wydruki charakteryzują się doskonałą jakością, świetnym nasyceniem kolorów oraz doskonałym kontrastem. Taką jakość możemy osiągnąć tylko i wyłącznie przy stosowaniu najwyżej jakości papieru oraz doskonałej jakości farb. Projekty drukowane są w rozdzielczości 5760 × 1440 DPI – jest ona wielokrotnie lepsza niż rozdzielczość, jaką stosuje się przy wydrukach offsetowych, jak i cyfrowych.

DAJEMY GWARANCJĘ, że każda sztuka broszury, folderu czy też ulotki ma taki sam odcień kolorystyczny jak pozostałe kopie. Na naszych wydrukach NIE MA ŻADNYCH ROZBIEŻNOŚCI POD WZGLĘDEM KOLORYSTYCZNYM. Wszystko to przekłada się na doskonałe wydruki, jakie dostarczamy Państwu. Wykonujemy wydruki na papierze o grubości od 80 gsm do 300 gsm, na papierach błyszczących oraz matowych. Wydruki na papierze gloss nie potrzebują dodatkowego użycia folii błyszczącej, aby osiągnąć lepszy efekt połysku (tak jak przy wydrukach offsetowych i cyfrowych). Efekt osiągniemy już przez sam druk na odpowiednio dobranym papierze. Wykonujemy wydruki do formatu A3+: mają Państwo możliwość zamówienia broszur A4, A5, DL, folderów składanych A3 do A4, plakatów w formacie A3, ulotek, katalogów czy też wizytówek i zaproszeń.

 

Zamów projekt

Wszelkie prawa zastrzeżone 2022 / Polityka prywatności
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności